Spotkania

Na żywo w wybranych salonach VOX

Spotkajmy się:
Wybierz miasto
Spotkanie

Katowice

15.02, 18:00 Salon VOX,
Nowy Roździeń, Katowice

Sprawdź dojazd

Zapraszamy Cię na ostatnie spotkanie z Katarzyną Miller w Katowicach! Porozmawiaj z jedną z najbardziej cenionych psycholożek i psychoterapeutek w Polsce! W trakcie spotkania każdy z gości będzie mógł podzielić się swoją opinią, zadać Kasi pytania lub opowiedzieć o swoich doświadczeniach.

Książka w prezencie

Książka w prezencie

Nie zwlekaj! Tylko dla pierwszych 50 osób zapisanych na spotkanie w Katowicach wybrane książki Katarzyny Miller w prezencie.

Przyjdź do salonu VOX i odbierz jedną z książek autorstwa Katarzyny Miller.

Archiwum

Warszawa

19.10 w Warszawie odbyło się pierwsze z cyklu spotkanie z Katarzyną Miller. W Salonie VOX w Domotece wspólnie z naszymi gośćmi poruszyliśmy tak istotne dla nas wszystkich tematy, jak samoakceptacja, wolność i dojrzewanie. Panowała wyjątkowa atmosfera, dzięki której w pełni poczuliśmy, że rozmowa to najbardziej naturalny sposób na budowanie relacji z drugim człowiekiem! Droga, żeby go poznać i zrozumieć. Dziękujemy wszystkim za obecność! Było niesamowicie! Zobacz zapis relacji na żywo!

Poznań

Drugie spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o wnętrzu" z Katarzyną Miller za nami. W Salonie VOX przy ul. Bukowskiej wspólnie poruszyliśmy tak ciekawe tematy, jak fazy życia, dojrzewanie, dążenie do swoich celów i realizacja marzeń. Swoją obecnością i świetnym humorem wypełniliście cały poznański Salon VOX. Dziękujemy Wam za niesamowity czas! Jeśli chcecie wrócić do tego niesamowitego wieczoru, koniecznie obejrzyjcie zapis relacji na żywo.

Wrocław

Trzecie spotkanie z Katarzyną Miller odbyło się w salonie VOX na wrocławskich Bielanach. Wspólnie poruszyliśmy tematy dotyczące relacji z najbliższymi, rozmawialiśmy o tym, jak pokonać swoje lęki oraz jak poradzić sobie z przedświąteczną gorączką i czerpać ze Świąt jak najwięcej radości. Dziękujemy Wam za liczną obecność i inspirujące pytania!
Dzięki Wam udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą rozmowie o wnętrzu. Wszystkich, którzy nie mieli szansy zobaczyć naszego spotkania, zapraszamy do zajęcia wygodnego miejsca i obejrzenia zapisu relacji na żywo.

Gdańsk

Czwarte i przedostanie spotkanie z Katarzyną Miller z cyklu #PorozmawiajmyoWnętrzu odbyło się na Pomorzu. Dziękujemy Wam za tak liczną obecność i niesamowitą atmosferę! Wspólnie poruszyliśmy tematy dotyczące miłości, rozstań, wychowania, a nawet... wspólnie z Kasią zaśpiewaliśmy! Dzięki Wam i tak ciepłemu przyjęciu całkowicie zapomnieliśmy o śnieżycy, która w tym dniu opanowała Gdańsk. Wszystkich, których ominęło nasze spotkanie, zapraszamy do obejrzenia zapisu relacji na żywo!