Spotkania

Na żywo w wybranych salonach VOX

Spotkajmy się:
Wybierz miasto
Spotkanie

Spotkanie z Katarzyną Miller na ARENA DESIGN

Poznań, 7.03.2018
12:10-12:50

Sprawdź dojazd

Zapraszamy Cię na finał akcji "Porozmawiajmy o wnętrzu"! Spotykamy się podczas jubileuszowej edycji ARENA DESIGN - wydarzenia promującego innowacyjne wzornictwo oraz tworzącego przestrzeń do współpracy pomiędzy projektantami a producentami. Tym razem Kasia Miller poruszy temat pokoleń - nie może Cię zabraknąć!

Dowiedz się więcej

Archiwum

Warszawa

19.10 w Warszawie odbyło się pierwsze z cyklu spotkanie z Katarzyną Miller. W Salonie VOX w Domotece wspólnie z naszymi gośćmi poruszyliśmy tak istotne dla nas wszystkich tematy, jak samoakceptacja, wolność i dojrzewanie. Panowała wyjątkowa atmosfera, dzięki której w pełni poczuliśmy, że rozmowa to najbardziej naturalny sposób na budowanie relacji z drugim człowiekiem! Droga, żeby go poznać i zrozumieć. Dziękujemy wszystkim za obecność! Było niesamowicie! Zobacz zapis relacji na żywo!

Poznań

Drugie spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o wnętrzu" z Katarzyną Miller za nami. W Salonie VOX przy ul. Bukowskiej wspólnie poruszyliśmy tak ciekawe tematy, jak fazy życia, dojrzewanie, dążenie do swoich celów i realizacja marzeń. Swoją obecnością i świetnym humorem wypełniliście cały poznański Salon VOX. Dziękujemy Wam za niesamowity czas! Jeśli chcecie wrócić do tego niesamowitego wieczoru, koniecznie obejrzyjcie zapis relacji na żywo.

Wrocław

Trzecie spotkanie z Katarzyną Miller odbyło się w salonie VOX na wrocławskich Bielanach. Wspólnie poruszyliśmy tematy dotyczące relacji z najbliższymi, rozmawialiśmy o tym, jak pokonać swoje lęki oraz jak poradzić sobie z przedświąteczną gorączką i czerpać ze Świąt jak najwięcej radości. Dziękujemy Wam za liczną obecność i inspirujące pytania!
Dzięki Wam udało się stworzyć niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą rozmowie o wnętrzu. Wszystkich, którzy nie mieli szansy zobaczyć naszego spotkania, zapraszamy do zajęcia wygodnego miejsca i obejrzenia zapisu relacji na żywo.

Gdańsk

Czwarte i przedostanie spotkanie z Katarzyną Miller z cyklu #PorozmawiajmyoWnętrzu odbyło się na Pomorzu. Dziękujemy Wam za tak liczną obecność i niesamowitą atmosferę! Wspólnie poruszyliśmy tematy dotyczące miłości, rozstań, wychowania, a nawet... wspólnie z Kasią zaśpiewaliśmy! Dzięki Wam i tak ciepłemu przyjęciu całkowicie zapomnieliśmy o śnieżycy, która w tym dniu opanowała Gdańsk. Wszystkich, których ominęło nasze spotkanie, zapraszamy do obejrzenia zapisu relacji na żywo!

Katowice

Na Śląsku, w dzień po Walentynkach, odbyło się ostatnie spotkanie z Katarzyną Miller. Ze względu na datę, całe spotkanie poświęciliśmy miłości i jej różnym obliczom. Od tej romantycznej, do rodzicielskiej. Dziękujemy, że tak wiele z Was odwiedziło nas osobiście i śledziło live na Facebooku. Uwielbiamy, kiedy wchodzicie z nami w dialog i zadajecie naprawdę inspirujące pytania! Chcecie przypomnieć sobie rady Kasi na udany związek? Zapraszamy do obejrzenia zapisu relacji na żywo z naszego spotkania.